Tészta : 30 dkg cukrot, 2 tojással és 5 dkg margarinnal habosra keverünk. Teszünk bele 3 ek. mézet, 3 dl tejet, 40 dkg lisztet és 1 cs sütőport.
Vajas-lisztes tepsibe igazítjuk, majd 180 C-ra előmelegített sütőben kb 35 perc alatt megsütjük. Ha kihűlt kockákra vágjuk.
Máz: 6 ek. cukrozatlan kakaót, 1 ½ dl tejet és 10 ek. cukrot felfőzünk. Levéve a tűzről azonnal 25 dkg margarint keverünk bele.
Kókusz háromszögek
Mindent ugyanúgy készítünk, mint az eredeti receptben. Ha a tészta túl magas akkor előbb félbevágjuk. A tésztából négyzeteket vágunk, keresztbe elfelezzük, hogy háromszögeket kapjunk. A háromszögek minden oldalát csokiba mártjuk és kókuszreszelékbe forgatjuk. Így még mutatósabb süteményt kapunk.



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése